O BLOGU

Witaj na moim blogu!

Mam na imię Kamila, a Kreując życie! (dawniej Canna's life) to blog o szeroko pojętym stylu życia, i nie tylko. Jest to miejsce, które kiedyś powstało z potrzeby chwili, a dziś jest częścią mnie. Pragnę, aby było to pozytywne miejsce. Życie pisze nam najróżniejsze scenariusze, i tak samo jak Ty miewam gorsze dni i problemy, które czasami spędzają mi sen z powiek, ale staram się cieszyć z małych rzeczy.

Tematy, które tutaj poruszam dotyczą mojej codzienności, oraz wydarzeń, które w mniejszy lub w większym stopniu są dla mnie ważne. Od czasu do czasu pojawiają się jakieś przepisy kulinarne, w których dzielę się nie tylko sprawdzonymi przepisami, ale także tym, co udało mi się stworzyć w zakamarkach mojej kuchni. Czasami piszę o swoich przemyśleniach i refleksjach związanych nie tylko z moim życiem, ale i z tym co się dzieje wokół nas. Piszę o prostych i zwyczajnych sprawach, które sprawiają, że na mojej twarzy pojawia się uśmiech, a życie staje się po prostu przyjemniejsze. Tłem do tych wpisów są moje problemy ze zdrowiem: niedoczynność tarczycy oraz zespół policystycznych jajników (PCOS), przez które mam problem, aby spełnić swoje największe marzenie o zostaniu mamą.   

Pewnie zastanawiasz się kim jestem?

Jak już wiesz, jestem kobietą. Od 31 maja 2014 roku jestem szczęśliwą mężatką i staram się stworzyć dom pełen miłości i zrozumienia dla drugiej osoby. Z wykształcenia i powołania jestem psychologiem. Lubię ciszę i spokój. Interesuję się fotografią, lubię przeczytać dobrą książkę i obejrzeć ciekawy film. W wolnych chwilach piszę tego bloga, dzięki któremu za jednym kliknięciem przenoszę do różnych momentów z mojego życia.


Jeżeli masz ochotę napisać - pisz śmiało na adres: kreujaczycie@gmail.com

Brak komentarzy

Prześlij komentarz

TOP